Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/aplicom/garbicz.slupsk.pl/libraries/src/Cache/Controller/CallbackController.php:195) in /home/klient.dhosting.pl/aplicom/garbicz.slupsk.pl/plugins/system/jch_optimize/src/Cache.php on line 192
Ze świata medycyny - Sławomir Garbicz - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. NZOZ - Poradnia Chorób Płuc i Alergologii

Rynek zdrowie

Zawiera artykuły ze wszystkich działów
  1. W niedzielę (24 stycznia) zmarł prof. Franciszek Kokot, który przez 25 lat kierował stworzoną przez siebie Kliniką Nefrologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - poinformowała uczelnia w swoich mediach społecznościowych.
  2. W 2020 EIT Health udzieliła wsparcia ponad 120 zespołom badawczo-rozwojowym z Europy Środkowo-Wschodniej, w tym z Polski. Ogranizacja ta właśnie opublikowała listę europejskich innowacji technologicznych w ochronie zdrowia, które, według EIT Health, i mogą mieć istotny wpływ na współczesną ochronę zdrowia.
  3. McDonald’s usunął z zestawów okazYEAH! napoje słodzone i zastąpił je wodą. Restauracja otwarcie przyznaje, że to przez opłatę cukrową. Utrzymanie dotychczasowych cen, szczególnie w zestawach promocyjnych, oznaczałoby dla sieci straty.
  4. - Gwarantujemy, że każdy senior, który pozostawi swoje dane poprzez infolinię, czy internet zostanie umówiony na szczepienie.  Ale w tej chwili nie mamy wolnych terminów. To wynika z braku szczepionek - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk w niedzielę (24 stycznia) podczas konferencji prasowej.
  5. Ministerstwo podało podało w niedzielę (24 stycznia), że w ciągu minionej doby wykonano w Polsce ponad 30,9 tys. testów na koronawirusa.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!